Është gjetur trupi i viktimës që mbeti brenda magazinës së djegur të qendrës tregtare.

Pas disa ditë kërkimesh nga zjarrfikësit dhe shërbimet e Policisë, mëngjesin e sotëm zjarrfikësit bënë të mundur gjetjen e trupit të pajetë që dyshohet se i përket shtetasit Arjan Sala, 32 vjeç i cili ishte me detyrë punonjës i shërbimit të sigurisë të një kompanie private.

Dyshohet se në momentin e zjarrit 32-vjeçari ka hyrë brenda për të nxjerrë punonjësit e tjerë jashtë magazinës, por fatkeqësisht ka mbetur vetë brenda.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here