Gjith po më thonë s’je e bukur por askush nuk më ka pa nga afër. Kjo vajze qe nuk e tregon moshen e saj na thote se vajzat e klases jane shume xheloze dhe mesueset dhe i i thonne qe nuk je dhe aq e bukur.

por ne vertete thote ajo une jam nje super yll ,jam shume e bukur dhe kete e di dhe nuk ka pse ma thone te tjeret. Nese dikush do kete faT te me nohe nga afer do e kuptoje shume mire per qa  e kam fjalen .

Faleminderit po e postuat

Netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here