Gjith po m’thone rruges “Ta henksha bythen” Po une krejt per veti e kam. Idiota meshkuj !Kjo eshte letra e nje vajze 19-vjecare qe e ka zene belaja sa here del rrugeve ajo ndeshet ne ngacmin e meshkujve pasi ashtu sic thote edhe vete e shte shume e bukur por perndryshe ajo thote se eshte e shkolluar dhe e kulturuar dhe nuk epelqen gjuhen vulagre te  meshkijve

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here