Goca ka 3 muaj ne spital. Dhendri vjen cdo dite dhe don qe ti bej gxjxre pasi mendon qe une jam fajtore qe vajza eshte semure. Ne fillim pranova por tani jam penduar..Ata jane nje cift shume i lumtur .une isha shume e gezuar qe vajza ime kishte gjetur per burre nje djale aq te mire, i pashe shtathedhur .bukurosh dhe vajza me kishte thene qe ate veglen e kishte sume te madhe dhe erdhi dita qe e verteova po kjo nuk me ben krenare.Vajza ime u semure ne shtepine time papritur dhe dhendri me akuzon mua si shkaktare. Prandaj ai erdhi nje dite dhe ma futi me zor ne gxj .Mendova se aq ishte por ai tani vjen gjithmolne e me shpesh duke perfituar qe une jam e vetme pasi dhe burri me ka vdekur para disa vitesh. Mendoj qe tani ti jap fund. Po ju si mendoni ?

Kam frike se edhe kur te sherohet vajza ai do vije serisht te une.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here