Një tjetër grua është vrarë në Greqi, ndërsa ngjarja më e fundit është regjistruar në zonën e Larisës. Viktima është një 43-vjeçare nënë e tre fëmijëve, e cila u qëllua 8 herë brenda tavernës së vëllait të saj. Autori më pas thirri policinë rreth orës 10.30 dhe u vetëdorëzua. Pas vrasjeve së Caroline, Carnation dhe 31-vjeçarit në Daphne, një vrasje e re e grave shkakton tronditje dhe neveri në mbarë Greqinë. Viktima është një grua 43-vjeçare dhe nënë e tre fëmijëve që sot u vra nga burri i saj në Sotiritsa të Larisës, në orët e para të ditës së sotme.

Sipas informacioneve të para, 54-vjeçari shkoi nga Athina në zonë, hyri në tavernë të vëllait të saj dhe qëlloi gruan e tij rreth 8 herë. Ai më pas thirri policinë rreth orës 10.30 dhe u vetëdorëzua. Nuk dihet ende motivet e krimit, ndërkohë që viktima prej disa kohësh ishte shpërngulur pranë të vëllait për ta ndihmuar me lokalin pasi ai ishte i sëmurë rëndë. Kjo është vrasja e shtatë për këtë vit brenda familjes në Greqi.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here