Teksa ishin duke biseduar në dhomën e ndenjes me Arjolën dhe Monikën, Fifi i tregoi ëndrrën që kishte parë në mëngjes.

E befasuar ajo i tregon se në ëndërr kishte parë eliminimin e Monikës.

Pjesë nga biseda:

Fifi: Kam parë ëndërr sikur më tha ‘Vëllai i Madh’, mos u shqetëso po Monika do dali

Monika: Do dal

Arjola: Do jetë e kundërta

Monika: Si të dalin ëndrrat ty?

Fifi: Mua deri tani ëndrrat më kanë dalë

Monika: Do ta takoj “Vëllain e Madh, do pimë kafe, ju do rrini këtu, unë do pi kafe me “Vëllain e Madh”.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

The post I del emri në ëndërr, Fifi parashikon kush do të eliminohet të premten nga BB appeared first on Roba Da Albanesi.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here