Kjo eshte mbase historia me e cuditshme.Nje bahskshort ii ri qe do udhetonte dissa dit me kamionin e tij per nje dergese ne zvicer i ka kerkuar shokut te tij te ngushte qe te ruaje gruan e tij nderkohe qe ai do udhetonte jashte shtetit.Shoku nuk ka hezituar aspak i dha fjlaen shokut dhe ne mbremje shkon ne oborin e sja per te bere roj. Ajo sapo e pa e ftoi brenda per nje qaj pasi nuk bente me ndejt ashtu ne oborr. Pas cajit gruaja e ftohtë për errësirën pasi kishte gatuar për dy veta dhe nuk mund ta hidhni ushqimin. Ai perseri nuk refuzoi dhe ulen darkuan bashke por ne tavoline nukmungonte dhe shishja e veres dhe pas gotes se dyt situata u be e nxehte.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here