I kam then kusheririt nese mi ndreq punt me at djal te fejohem,Ta premtoj nje nat ty do te dalim bashk dhe…Pershendetje! Ju lus anonim.t por ju lus pa ofendime sepse gjith jemi njerz dhe gabojm edij qe a gabim por desha te marr edhe keshillat e komentusve ne ket faqe Por i kom thon pasi te fejohna kemi me dal kusherinit spo dii qa me bo mos ta zgjas ma shum ju lus ta postoni anonim ju prsh gjithve klm.

Une ate djalin e pelqej shume dhe ai eshte nga familje e kamur ndaj une dua te fejohem me te patjeter.Kusheriri im e ka shok keshtu qe ai do me ndihmoje si shkues qe ai te vi te kerkoj doren time ne shtepi.

I kam then kusheririt nese mi ndreq punt me at djal te fejohem,Ta premtoj nje nat ty do te dalim bashk dhe…Pershendetje! Ju lus anonim.t por ju lus pa ofendime sepse gjith jemi njerz dhe gabojm edij qe a gabim por desha te marr edhe keshillat e komentusve ne ket faqe Por i kom thon pasi te fejohna kemi me dal kusherinit spo dii qa me bo mos ta zgjas ma shum ju lus ta postoni anonim ju prsh gjithve klm.

Une ate djalin e pelqej shume dhe ai eshte nga familje e kamur ndaj une dua te fejohem me te patjeter.Kusheriri im e ka shok keshtu qe ai do me ndihmoje si shkues qe ai te vi te kerkoj doren time ne shtepi.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here