Dan Bilzerian pretendon se dikush e hoqi orën e tij luksoze nga kyçi i dorës gjatë ndeshjes së boksit Canelo Alvarez në Las Vegas dhe tani policia është vënë në ndjekje të hajdutëve. Lojtari i pokerit të Playboy thotë për TMZ se ai mbante një orë Richard Mille, me vlerë 1 milion dollarë.

Dan thotë se po bënte një sërë fotosh me fansat ndërsa po ecte në rrugë dhe mendon se dikush mund ta ketë hequr atë nga kyçi i dorës. Dan po ofron një shpërblim prej 50,000 dollarësh për çdo person që mund të japë informacion që çon në kthimin e orës.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here