Mos u çudisni nëse modelen dhe ish-banoren e Big Brother-it Françeska Jaçe e shihni pjesë të politikës. Këtë na e bëri të ditur vetë ajo nëpërmjet një interviste 60-sekondëshe në Prive.

E pyetur nëse është e majtë ose e djathtë, Jaçe tha

Kam ndërmend që të hedh vetë kandidaturën në Vlorë si deputete e Vlorës, kështu që ngelet për t’u parë

Më tej ajo tregoi momentin më të frikshëm në jetë:

Kur kam bërë aksident para disa muajsh

A ekziston mundësia që Françeska të kthehet sërish në Big Brother?

Varet nga sasia e parave që më ofrojnë.

Po kështu, ndër të tjera, modelja u pyet se me kë prej shoqeve nuk flet më.lk

Me disa prej tyre, dy, tha ajo.

RDA News

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here