Nje ngjarje e rende lka ndodhur sot ne itali ku nje shqiptar ekzekutohet me bresheri kallashi sapo del nga shtepia e tij .

Per te ndjerin akoma ska te dhena me te hollesishme dhe arsyeja e ketij akti.

Netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here