Jam 6 muaj shtatzene por nuk kam te ngopme.Burri iku ne Greqi sapo ngela me barre .Kam dy te dashur dhe po kenaqem shume. Nje here takoj njerin njehere takoj tjeterin njehere qelloi qe i takova te dy brenda dites pr tu habit por prape kisha nevoje qe dikush te me hypte, po e shijoj shume seksin ne kete periudhe shtatzanie dhe nuk kam te ngopme. Edhe fraherat po knaqen se nuk ruhen fare dhe e derdhin brenda ,burri u tremb kur pa se po rritej barku iku duke menduar se mua nuk me punon me fabrika.

Ju pershendes te gjitheve. Faleminderit shume po e postuat.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here