Mami qejfliije jam 38 vjeç E ju pershendes shum redaksi e nderuar shpresoj se ket rradhe do ljmrohet ndonji i interesuar
i sinqert dhe kam 15 vite martes, por vitet e fundit me burrin time kry enim mard hënie shumë rrallë. Nuk e di se kush e kishte fajin nga ne të dy, por sa herë që unë kërkoja të bënim s burri më thoshte se, nuk ishte ende gati dhe vazhdimisht ai me refuzonte

Por si beqare un kur isha shkoja me do cuna dhe me knaqeshin fort dhe ende e enderroj at kohe me cunat qe ekishin te ma dh. Nji dit kur dola nga zyrja para se te hypi ne vetur nji cun me tha ej mami e poske gjoksin e madh,

Tani une jam dashuruar me shokun e ngushte te djalit tim. Ai eshte 20 vjec por me kenaq shume dhe nuk rri dot pa e taku ate.

Netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here