Jam Laura 44 vjec e bej cdo dite. Me pelqen shume kur djemte e rinj me puthin zogun ..Kjo eshte letra e nje femre shume te sprovuar qe nuk pyet as per vitet dhe as per opinionin. Ajo thote qe ka nje jete shume shendetshme intime dhe pothuajse cdo dite ben takimet me te dashurit e saj .Ajo nenvizon se i pelqejn shume djemlmoshat e rinj ata qe jane rreth te 200tave. Faleminderit stafit po e postuat. Kush eshte i interesum per mu po ju dergoj emailin tim.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here