Jam nga nje fshat i Fierit.Kam 9 klase shkolle se prindrit kishin merak te vazhdoja shkollen.Tani punoj kamariere ne vlore dhe fitoj jo keq por pas kaq kohesh jam shume e merzitur qe nuk luftova me shume pasi une isha nxenese e shkelqyer dhe mund tia dilja deri ne shkolle te larte. Nje keshille per ju vajza – mos hiqni kurre dore nga shkolla.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here