Jam puro Fierake e as nuk e qaj …. kokën fare. Kush do të më njohë nga afër ta peshojë mirë kuletën.Kjo eshte letra e nje vajzeje tge re nga qyteti i fierit. Ajo thote qe i ka kaluar te 18-tat dhe kerkon qe rinine dhe jeten e saj ta shijoj sa me shume te mundet. Ajo thote qe eshte nje vajze inteligjente, e bukur qe i pelqen shume shoqeria dhe qe eshte shume e dashur dhe shume besnike me shoqerine e saj. Ajo eshte gati per miqesi te reja dhe te sinqerta. Dhe sa perp protofolin ajoi thote se eshte thjesht nje shaka dhe se nje mashkull nuk vleresohet nga portofoli por nga karakteri.

Faleminderit stafit po e postuat .

Netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here