Jam vajze e mbare por i fejuari im eshte shume xheloz.Ai nuk me le me dal vetem …E di qe jam e bukur por ne fakt jam nje vajze shume e qete dhe e urte. Me pelqen te vishem bukur dhe te gjitha robat me rine mire. Kur shkoje neper lokale shpesh nuk paguaj gjithmone vijne faturat e paguar por kjo nuk me ben nje vajze bishtperdredhur. I fejuari ka filluar te me stresoje sepse eshte shume xheloz dhe me kontrollon gjith kohes ku jam, ku shkoj etj.

faleminderit stafi.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here