Jemi dy shoqe konviktore por jemi si motra.Asnje mashkull nuk na futet ne mes.Kjo eshte letra qe na vjen me saduket nga qytet studenti qe ka filluar te gumezhije jo vetem nga refugjatet afgane por dhe nga ardhja e studenteve e sigurisht ata qe vijne per here te pare kane emocionet me te forta. Jeta studentore eshte pjesa me e bukur e jetes dhe duket qe keto dy shoqe konviktore jane si motra pasi ndajne nje dhome bashke por ato shkruajne e duan shume njera-tjetrenb sa as nje djale nuk do te futej dot mes tyre.

E kjo eshte mendje femrash nuk kemi qa bejme. .

Ju pershendesim stafi dhe pune te mbare

Netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here