Kjo duket e pabesueshme .Provojeni njehere dhe kur te beheni te pasur te nesermen na kujtoni neve qe ju sollem informacionin e vyer.Ju mund te shkoni ne te ardhmen e afert me ane te gjumit hipnotik.Ju mund te mendoni per nje ndeshje apo per nje gare dhe ate ta shihni nga fillimi deri ne fund dhe rezultatin  e sakte si do mbaroj.Mjafton nje shume e vogel kur ke gjetur nje rezultat te sakte qe ju ta provoni. jeta juaj do ndryshoj pergjithmone.

Shembull per skedina.

Hapi i pare zgjidhni nje ndeshje qe zhvillohet te nermen. Gjith diten mendoni per ate ndeshje , per lojtaret e tyure , per tifozet per takimet qe kane bere ne te kaluaren.Ndjehuni te frymezuar qe ju gjate nates do shikoni komplet lojen dhe do fiksoni rezultatin e sakte,. Keshtu qe afer krevattit mbani nje leter dhe  nje laps dhe kur te mbaroj endra sheninoni rezultatin e sakte .S hume nga ju do e shkruaj somnabaul dhe as qe do e mbaj mend fare por kur ta shihni letren ne mgjes besojini asaj dhe gjeni guximin sepse tashme fati ju ka buzeqeshur.

Hapi i dyte ka shume rendesi qe gjith diten ti keni haruar te gjitha borgjet dhe problemet.Mos perdorni alkol ate nate. Kur te flini ne mbremje pas nje darke te lehte duhet te jeni sa me te qete dhe reklasuar. Mbyllini syte ngadale dhe kur ato te fillojne te keputen shkoni me mendjen tuaja tek stadiumi ku do te zhvillohet ndeshja. RRini aty afer albitrit kryesor qe shte gati ti bie bilblit por mos e filloni lojen ..Qendroni ashtu duke menduar pikerisht per ate qe ju thame deri sa gjumi t;ju zere dhe s do tabesoni ne momentin qe ka rene billbili endra dhe loja e vertete sapoka nisur .Ndiqni ke kujdes keto udhezime te thjeshta pa kosto dhe falas.

Mos haroni ata qe doi fitojne te komentojne ne faqe dhe te  inkurajojne dhe te tjeret qe kane veshtirsi ne financat qe te realizojne endrat e tyre.

Faleminderit nga stafi Netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here