Kam 2 muaj qe nuk ia jap burrit se jam lidhur me nje tjeter dhe ai me terbon fare.Sa do vazhdoj une keshtu ? Jam e martuar dhe e shkolluar gjithashtu.Jam njohur ne universitet me tim shoq. Atehere mendoja qe ai do ishte mashkulli i vetem ne jeten time. Por qe atehere shume uje ka rrjedhur …ee .Kam njohur dike ,nje djale 30 vjecar sportist dhe shume te bukuir.Vdes per te por aime do vetem si dashnore nuk do te martohet me mua. Nuk ndahem dot nga ai per momentin por besoj se kur te vije koha te gjej forca dhe te ndahem nga ai

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here