Kam prishur dy fjesa deri tani. I dashuri nuk me le te martohem. Shpresoj cdo dite qe te ngelem me barre qe ai te ndahet me gruan dhe te me marri mua.Ne kemi 10 vite te lidhur bashke po aq sa vite martese ka ai me ate tjetren .Une kam pare dhe njohur gruan e tij, Kam pare femijet e tij tek rriten shkojne ne cerdhe kopshte dhe shkolla dhe ende vazhdoj te pres q ai nje dite te ndahet nga gruaja e tij dhe te martohet me mua dhe une te ris femijet e tij. Kam prishur dy fejesa per te se aik me thote qe me don dhe nuk jeton dot pa mua por divorcin do e beje me vone .

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here