Një sherr mes dy shtetasve ka ndodhur sot në fshatin Vllahinë të Vlorë. Burime për mdiat bëjnë me dije se A.Shahaj dhe L.Shoraj filimisht kanë debatuar për kullotat e bagëtive dhe më pas situata ka degjeneruar në përplasje fizike mes tyre.

Raportohet se pas sherrit me grushta dhe sende të forta dy shtetasit kanë pësuar lëndime fizike e janë shoqëruar në spitalin e Vlorës me disa fraktura. Ndërkohë policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka shoqëruar dy barinjtë.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here