Kerkoj nje djale per lidhje serioze me motren time te vogel .Por ne fillim do e njoh vete pasi qe motra ime shume e turpshme eshte .Kjo eshte nje moter e madhe qe eshte ne hall per motren e saj me te vogel pasi qe ajo shqetesohet se akoma edhe pse ne moshe madhore motra e saj qe eshte e bukur si yll bote nuk ka nje te dashur qe pastaj te mund te krijoje dhe ajo folene e vet familjare si gjithe vajzat e tjera.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here