Nje tjeter leter nga nje cift i ri vjen nga Ngarkimi i url-së së shtojcës dështoi: Nje tjeter

Kjo eshte hera e dyte qe e tradhtoi te fejuarin. Kur te martohem nuk do tradhtoj me betohem..Kjo eshte nje leter tjeter pak e vecante nga nje vajze e re ne kryeqytet. Vajza thote se eshte e fejuar dhe e don shume te fejuarin e saj pasi ai eshte djale shume i mire . Por ajo thote se eshte shume e dashur me njerzit dhe ata e deshirojne gjith kohes dhe si rrjedhoje ajo e ka tradhtuar dy here , ka fjetur me frofesorin e saj dhe me nje rroje sigurie ne nje klub nate ku shkon me te fejuarin e saj Ajo beson se keto gjera do ndalojne pasi te martohet dhe kjo do ndodh shume shpejt kete vjeshte dhe me siguri pas martese une do jem nje bashkshorte besnike dhe e shkelqyer nje familjare e perkryer ne nje familje te lumtur.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here