Klea 23 vjece nga Bureli. Kerkoj nje lidhje sekrete .Burrin e kam ne Angli pas nje viti do bashkohem me te.Kujdes me shkruani vetem ne telegram ….Kjo eshte nje vajze e re dhe e bukur qe me sa duket nga letra e gjate qe ajo na ka shkruar kuptojme qe ajo nuk do te humb kot asnje sekonde nga rinia e saj. Ajo eshte e fejuar prej dy vitesh me nje djale qe e ka takuar vetem njehere ne diten e fejese dhe qe atehere eshte ne pritje te bashkimi me te me ane te procedurave ne ambasade .

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here