Silva Gunbardhi e njohur për këngën hit “Të ka kali shpirt”, ishte mbrëmë e ftuar në emisionin Top Show Magazine. Ajo shoqërohej nga bashkëshorti, Dafi.
Gjatë intervistës, Silvi mori një pyetje paksa të sikletshme, që iu përgjigj me sportivitet.

“Ku e di ti që Dafi nuk është me ndonjë gocë dhe jo në studio?”, pyeti gazetari këngëtare.

“Po mirë o le të jetë, ça të bëj unë, të vras veten tani?”, ishte përgjigja e saj epike.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here