Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Durrës. Burime për JOQ bëjnë me dije se një hajdut maroken ka hyrë për të vjedhur në një banesë në zonën e plazhit.

I zoti i shtëpisë e ka vënë re dhe e ka masakruar me grushta e shpulla, ndërsa ende nuk dihet gjendja e tij.

“Kush je ti…p*** motre… kush je ti more,”-dëgjohet t’i thotë i zoti i shtëpisë marokenit.

Në lidhje me këtë ngjarje ende nuk kemi asnjë informacion zyrtar nga ana e policisë, ndërsa në video mund të dëgjohen edhe të shara e të bërtitura.

Netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here