Shume vajza bukuroshe po preferojne te rikthjene dhe njehere histoirite e famshme te kalendareve qe beheshin me foto te zhveshura te femrave me te bukura te kohes. Duket sikur ky trend do rikthehet perseri. Te gjithe i mbani mend se sa ne mode ishin kalendar atehere Sidomos kurvinte viti i ri benim gare kush blinte kalendarin me te bukur. E pra tash i ka ardh koha prape vajza super te bukura jane gati te pozojne per kalendare te rinj.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here