I njohur për romancat me Kim Kardashian dhe Mariah Carey, Nick Cannon është në lidhje me tri femra njëkohësisht dhe do të bëhet baba i katër fëmijëve brenda këtij viti! Aktori, komiku dhe prezantuesi, Nick Cannon, është në pritje të fëmijës së tij të shtatë, të katërtin e tij në vetëm gjashtë muaj.

Ylli hollivudian praktikon marrëdhënie intime me partnerë të shumtë me pëlqimin dhe njohurinë e të gjithëve. Ai aktualisht është në një lidhje me Abby De La Rosa, Brittany Bell dhe Alyssa Scott.

Kishte një fëmijë me Brittany në dhjetor, ndërsa tani pret tre fëmijë me Abby dhe Alyssa, pasi Abby zbuloi pak më shumë se një muaj më parë se ajo ishte në pritje të binjakëve.

Nick njihet gjithashtu edhe si ish-burri i divës së muzikës pop, Mariah Carey, me të cilën ka binjakë, dhjetëvjeçarët Moroccano dhe Monroe. Monroe u emërua sipas divës Marilyn Monroe, kurse djali sipas dhomës në vilën e këngëtarit, ku i kishte propozuar për martesë.

Me Brittany ka trevjeçarin Golden dhe një vajzë me emrin Mbretëresha e Fuqishme. Martesa me Mariah zgjati nga 2008-2014, por u finalizua dy vjet më vonë. Ata u takuan gjatë filmimit të videoklipit të saj për këngën “Bye Bye”.

Nick njihet gjithashtu si ish-i dashuri i Kim Kardashian, ndërsa çifti filloi të shihej në shtator 2006 pas ndarjes së saj me muzikantin Ray J, me të cilin regjistroi video seksuale.

Kim ishte ende duke punuar për Paris Hilton në atë kohë. Në janar 2007, çifti ishte ndarë tashmë, pak para se Kim të festonte të gjithë familjen me shfaqjen “Keeping Up With the Kardashians”.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here