Lulzim Sulejlmani dhe e fejuara e tij Medina Lutfiu ishin mes pasagjerëve të mbijetuar ditën e sotme nga tragjedia shqiptare në Bullgari ku si pasojë e flakëve ndërruan jetë 45 persona.Bëhet me dije se çifti kishin udhëtuar drejt Stambollit me agjencinë Besa Trans pak ditë pas fejesës së tyre.Sipas autoriteteve të mbijetuarit e këetij aksidenti janë jashtë rrezikut për jetën dhe po marrin kujdesin mjekësor në një spital në Sofje

Netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here