Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Elbasan-Librazhd, si pasojë e të cilit një çift bashkëshortësh kanë mbetur të plagosur rëndë.

Çifti ka qenë duke lëvizur me motoçikletë, ndërkohë shkak i aksidentit dyshot të jetë një parakalim i gabuar.

Të plagosurit janë transportuar menjëherë në spital dhe sipas informacioneve të para ndodhen në gjëndje të rëndë shëndetësore.

shkodra news

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here