Gjendet i pajete një person, i vrarë me armë zjarri në zonën e Ali Demit.Policia konfirmoi ngjarjen dhe në njoftimin paraprak thotë se dyshohet që ai të jetë vetëvrarë.Viktima është identifikuar si shtetasi I. L., 47 vjeç

iranë/Informacion paraprak

Më datë 09.03.2021,  rreth orës 14:30, në rrugën “Taulantia” në Ali Dem, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri pistoletë shtetasi I. L., 47 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

shkodranews

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here