TIRANE

Lëkundje tërmeti janë regjistruar pak minuta më parë në Tiranë.

Tërmeti ishte në magnitudën 3.0 të shkallës rihter.

Epiqendra ishte në fshatin Durisht, pranë Petrelës.

Kujtojmë se pak ditë më parë Dibra ka qenë ndër zonat që u prek nga tërmetet, ku si pasojë e lëkundjeve u dëmtua edhe njësia administrative e fshatit Orosh.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

The post Lëkundje tërmeti në Tiranë appeared first on Roba Da Albanesi.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here