Lezja 25 vjeçe nga Mirdita.Jetoj ne Amsterdam me dokumenta te rregullta.Dy vjet kam punuar ne vitrine.Tani kam hequr dore dhe po kerkoj nje burre per martese qe te rise femijet e mi.

Kam fituar para mjaftueshem sa te krijoj nje familje. Dua nje djale ose nje burre qe t mos me paragjykoje per punen qe kam bere. Ka qene thjesht pune. Nuk jam dashuruar kurre me nje djale. Jam ne kerkim te nje mashkulli qe ti jap zemren time dhe ta bej te lumtur.Jam shume e dhene pas familjes dhe betohem qe do jem nje nene e mire.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here