Rreth zonës së Liqenit Artificial, është gjetur e vetëvarur në një pemë shtetësja A. D. 32 vjeçe.Nga deklarimet paraprake dyshohet se shtetasja A. D, vuante nga çrregullimet e ankthit.Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njerzit e pranishem jane shprehur se jane shume te shokuar. Kjo eshte nje ngjarje shume e rende . Siapas statistikave vitete fundit vetvrasjet jane shtuar shume ne vendin tone. Shoqeria eshte gfjithmone e me shume e shtgypur dhe nen ankth e stres, urojme qe zoti te sheroje zemrat e tyre .

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here