Loni 32 vjec nga Laci.Jam pronar Klubi.Lokali ka 5 tavolina dhe banjo jashte.Kerkoj nje vajze deri 20 vjece per dashnore.Lini numrin kush deshiron.Jam djale punetor dhe nuk kam kohe me u mar me femra. Keshtu qe kush njef ndonje goce qe do me u lidh me nje djale punetor qe eshte pronar klubi thuaj te me shkruaje mua. numrin po e le te redaksia .Faleminderit po e postuat.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here