Lori Hoxha tërheq gjithmonë vëmendje me veshjet e saj. Në llogarinë e saj në Instagram nuk mungojnë foto e video nga shtëpia luksoze, veshjet, çantat e këpucët e firmave të ndryshme më të njohura e të tjera si këto.

Shifër e çmendur/ Ja sa kushton një veshje sportive e Lori Hoxhës

Ditën e sotme, bukuroshja ka publikuar në Instagram një foto, ku shihej e veshur me rroba sportive. “Nuk të dukem bukur, por po plasja vape”, shkruan krahas fotos Lori.

Por a e dini se sa ka kushtuar kjo veshje e Lorit?

Sipas faqes “What they wearin”, hoodie e blogeres ka kushtuar 890€, çanta ka kushtuar 6,500€ dhe atletet 890€.

Lori Hoxha publishes the video tutorial of her everyday makeup! – Beyoutiful Magazine

/RDA News

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here