TUNG juve jam Loriana nga Prishtina jam 26 vjeqe studente viti 4 ne juridik punoj ne Prishtin ne nji Butik rregulisht shkoj ne fitnes i fejuari me te njifemi gati 4 vite tash

TUNG juve jam Loriana nga Prishtina jam 26 vjeqe studente viti 4 ne juridik punoj ne Prishtin ne nji Butik rregulisht shkoj ne fitnes i fejuari me te njifemi gati 4 vite tash e zbulova se me tradhton me shoqen time te ngusht te femijerise dhe prandaj vendosa publikisht te kerkoj nji mashkull tjtjer vitet skan dallim vetem te jet burr nese ke interes per mua kliko me posht ne reklamen e redaksis dhe mer numrin e tel tim nese ske interes te deshiro qaste te kendshme ju pershndet shum Loriana nga kosova

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here