Moderatorja Luana Vjollca është njëra ndër femrat më të komentuara në mediat rozë. Përveç angazhimeve të shumta, Luana komentohet edhe për paraqitjen e saj fizike.

Madje, jo rrallë është komentuar edhe për ope racio net plastike, për të cilat ajo nuk ka pranuar se ka, por që janë të dukshme.

Në disa fotografi të realizuara vite më parë, këngëtarja duket shumë ndryshe. Luana ka kohë që është pjesë e skenës muzikore. Ka ndjekës të shumtë të cilët me pasion e përcjellin krijimtarinë e saj.

Artistja e njohur shqiptare më datë 15 shkurt të këtij viti, ka publikuar projektin muzikor “Boll u bo tu vujt”, për tekstin e të cilit është përkujdesur vetë.

Dalin fotot e rralla, ja si dukej Luana Vjollca para operacioneve plastike – Shkodra News

Para dhe pas rregullimit të dhëmbëve, si dukeshin yjet [Foto] – Fakti Ditor

luana vjollca

 

/RDA News

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here