Artistja shume e dashur per publikun ,dhe qe prej vitesh ka sjelle vetem hite te bukura .Rozana Radi ka dhene lajmin e madh permes nje postimi ne Instastory .

Nje prej ndjekesve e ka pyetur Rozanen se kur do martohet dhe artistja nuk ka hezituar ti pergjigjet

”Aq shpejt sa nuk ta merr mendja ”shkruan Rozana ,duke treguar keshtu se shume shpejt do ta shohim nuse

Kujtojme se Rozana ka qene shume diskrete per jeten e saj private ,megjithese e ka pranuar qe eshte ne nje lidhje dashurie prej disa vjetesh tashme

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here