Mbas 5 vitesh martese e tradhtova burrin sepse ai kohet e fundit filloi te sillej cuditshem me mua. Ne me perpara nuk jemi grindur shume dhe dy femijet po i risnim te lumtur e te gezuar. Por ai muajt e fundit ndryshoi sjellje u be agresiv dhe grindej gjith kohes me mua. Me akuzonte ne cdo moment, pse fole ashtu pse fole keshtu cfare thone per mua mos i beso atyre dhe fjali te tilla pa kuptim.

Mendova se kjo do te ishte nje gjendje kalimtare por jo sa vinte dhe behej me keq dhe me akuzonte per gjera qe as te shkonjne ne mendje. Te rrija me te u be e paurueshme. I blokova dhe numrin se cdo 5 minuta i binte ziles. Me siguri eshte semure por une nuk kam force ta dergoj ne spital.

Ne pune i qava hall nje kolegu dhe ai me mbeshteti por u afruam pak me teper se une kam nevpje per nje mashkull. Tani qendroj me shume me kolegun dhe dreken e hame bashke dhe gjithcka bejme bashke vetem ne darke shoj te shtepia te burri me shpresen se zoti do e bej ate me mire .

Faleminderit stafi po e postuat .

Netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here