Beniada Nishani nuk ndalet së realizuari foto provokuese e joshëse, ku pozon kryesisht nudo.

Vajza nga Durrësi që komentohet në Itali si modelja që bie në sy për këmbët e gjata, së fundmi ka postuar një fotografi në ballkon, pa reçipeta, teksa mbulon gjoksin me duar.

Ndërsa ne nje tjeter poze, shihet e shtrire ne shezlong, teksa ndodhet ne plazh.

Beniada u bë e njohur në Itali me daljen e saj në programin investigativ “Le Iene” (Hienat) të Mediaset, por u komentua në Shqipëri si mbesa e bukur dhe seksi e ish-Presidentit, Bujar Nishani. Pasi ka pozuar për fotografët më me emër në Itali, mes të cilëve Alberto Buzzanca apo Enrico Ricciardi, ajo iu dedikua studimeve në aktrim.

Ndërsa ne nje tjeter poze, shihet e shtrire ne shezlong, teksa ndodhet ne plazh.

Beniada u bë e njohur në Itali me daljen e saj në programin investigativ “Le Iene” Hienat të Mediaset, por u komentua në Shqipëri si mbesa e bukur dhe seksi e ish-Presidentit, Bujar Nishani. Pasi ka pozuar për fotografët më me emër në Itali, mes të cilëve Alberto Buzzanca apo Enrico Ricciardi, ajo iu dedikua studimeve në aktrim.

RDANEWS.al

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here