Mbesa e ish-presidentit, Bujar Nishani, numëron 140 mijë ndjekës në profilin e Instagram it dhe në postimin e fundit ajo ka hequr bikinit dhe ka vendosur që të dalë toplessn Kjo nuk është hera e parë që modelja ndan me ndjekësit poza të tilla. Nëse shkoni dhe i hidhni një sy rrjeteve të saj sociale, do të kuptoni se Beniada njihet për fotot e saj topless apo edhe nudo.

Top Channel

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here