Me ka hup burri. Jemi me pushime ne plazh. Kush e njeh te me njoftoj mua se ku ndodhet se jam be merak per te.Nje leter vjen nga nje pushues shqiptare ne rivieren tone te mrekullueshme. Me sa duket letra ka nota gazmore. Aty duket nje femr super e bukur qe po shijon pishinen e hotelit dhe qe me sa duket eshte pa pranine e te shoqit i cili mbase ka dalur me shoqerine e tij. Ajo na thote qe shpreson qe ai ta shoh foton e saj dhe te komentoje. Ajo shton me shume se jane cift i hapur dhe jo xheloz me njeri-tjeterin. ju pershendesim stafi . jeni me te miret .

 

Netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here