Meshkuj qe bejne role femrash. Cfare eshte ky humor i cuditshem ne Tv me te medha shqiptare. Prpiqem ta kuptoj por nuk mundem…

Te dielen ne darke po shikoja nje program humoristik ne nje nga kanalet kombetare nje spektakel goxha i madh me audience te madhe.Por jo vetem aty dhe ne spektakle te tjera humori si kuptoj burra apo meshkuj qe luajne role femrash, grash apo gjyshesh. Cfare humori eshte ky, pse ata duhet te na bjen e tqeshin ndersa dalin nga biologjia e tyre. Mbase nuk artikuloj mire por nje kritik arti me siguri e kupton per cfare e kam fjalen.

faleminderit netflix po e postuat.,.

Pune te mbare

Netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here