Ndodh shpesh qe nxenesi tallet me mesuesit sidomos ne tokat shqiptare, por video qe na vjen nga nje qytetar pak me poshte eshte skandaloze raporton Roba Da AlbanesiNje djale, i mi tur sic duket nga zeri ve ne loje ne mes te klases mesuesin e tij ne sy te gjithe njerezve duke e pytur dhe duke e filmuar “A ke q* nai here?? A e ke ka*in e madh?

Ne nje moment djaloshi degjohet ti thote Mesuesit “Po ta q* familjen”. A ke q* nai here kallzo drejte. Kjo sjelle eshte totalisht e pa papranueshme dhe nuk arrijme dot te kuptojne se si ky brez ka shkuar ne kete gjendje.

Mesazhi nga qytetari:

pershendetje rda ju lutem shikoni si tallen femijet me mesuesit ne kosove, mbas gjithe asaj lufte per te sjelle pavarsine po na del ky brez ne shtepite tona, nese do ishte femija im nuk e di cfare do i beja me keto qe degjoj ne kete video, me ka shokuar

Roba Da Albanesi

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here