Pershendetjet e mija un quhem Sonila 36 vjeqe bjonde pak e plote
nga Durresi emartuar kam 3 femij edua burrin por aj esht intelektual dhe naten spo esht aktiv sa duhet kurse ajo pe lype un zakonisht vishem provokues dhe ekom hetu qsyh prej kohe se Qamili maka vnu synen ka bo.. emija nji dit me tha se shum efort je u laga shum un i thash me nevojitet ndihm se burin skeom ne shpi edhe fmeijet ishin ne shkolle por sa hynem mbrenda epash se ati jukish ba dru ju kish bere Baftiut edhe nder pantola ekish pas shum mate madh se te burrit me pyeti se cfar deshire ka un ithahs direkt dua

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here