Jam 45 vjeqare nga kosova me qendrim ne Lugano e divorcuar kam pasaport italiane, kerkoje nje burre per lidhje martesore te jet shqiptar, mosha 44-50 vjeqar.Te kuptohemi nuk preferoj djem genjeshtar vetem te sinqerte pasi te njoftohemi ju tregoj arsyen se pse jom ndar nga burri 12 vite kom qen e martuar dhe dua ta shijoj jeten me pelqejn shum gjera besoj se e dhe ty po mos kije turp ljmroju Me thirrni ne vajberr ne nmrin tim qe gjendet aty brenda i keni te gjitha shenimet ,mund te me shkruani ne cdo koh..

Te interesuarit te lajmerohen ,nuk i dua avanturat vetem ata qe ja serioz te lajmrohen.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here