Nje mesuese ne nje shkolle 9 vjecare ne Kamez tirane tregon se si eshte afeksuar pas burrave te martuar. Ajo thote se nuk ka nje lidhje te qendrueshme sepse i pelqen shume te futet ne mes te jetes se nje cifti. Deri tani thote se ka arritur te ndaje 4 meshkuj nga grate e tyre e shume te tjere vazhdojne te bejne debate se ato marrin ne telefon gjithkohes. Burrat e martuar jane bujar dhe shume te mire ne shtrat thote ajo, nuk nxitohen dhe une i kenaq se tepermi.

Faleminderit stafi

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here