Një lajm i trishtë vjen për të apasionuarit e telenovelave meksikane.

Është ndarë nga jeta një nga aktorët më të pëlqyer për të gjithë shqiptarët.

Bëhet fjalë për Enrique Rocha, të cilin e kemi parë në shumë telenovela, si: “Zemër e egër”, “Dy Gra një rrugë”, “E drejta per te dashur” e shumë role të tjera por me siguri ndër më të preferuarit për ne ka qenë roli tek “Rebelët” si babai i Diegos.

Rocha humbi jetën në moshën 81 vjeçare, për arsye që ende nuk janë bërë publike.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

The post Ndahet nga jeta aktori shumë i dashur për shqiptarët, pjesë e “Rebelde” appeared first on Roba Da Albanesi.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here